Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya yönetimi, bir markanın/işletmenin sosyal medya mecralarındaki hesaplarının profesyonel bir şekilde eş zamanlı ve tasarımsal bütünlükte yönetilmesi, raporlanması ve reklam faaliyetlerinin sürdürülmesidir.

İşletmenizin/Markanızın sosyal medya mecralarındaki gücünü asla hafife almayın. Doğru ve profesyonel bir şekilde yönetilen sosyal medya hesapları markanızı başarıya ulaştıracaktır.

Sosyal Medya Danışmanlığı Nasıl Olmalı?

Sosyal medya danışmanlığı, hedef kitleyi iyi tanımak ve buna göre doğru sosyal medya stratejileri oluşturarak, sosyal medya mecralarında pazarlama veya markalaşma hedeflerinize ulaşmanız için gereken danışmanlık sürecini kapsar.

Bu süreçte özgünlük, kampanya yönetimleri, analizler ve raporlama gibi önemli faktörler göz önünde bulundurulur.

Sosyal Medya Hizmeti

Sosyal medya hizmeti içerisinde reklam yönetimi, bütçe optimizasyonu, gönderi ve hikaye tasarımları, doğru hedef kitle belirleme ve kurumsal kimliğe uygun marka yönetimi gibi hizmetler yer almaktadır.

Weboskopi, sosyal medya hizmetini Ankara, İstanbul, İzmir, Adana ve Muğla gibi büyükşehirlerde de sunmaktadır. Türkiye’nin dört bir yanında mutlu referanslarıyla siz de profesyonel bir sosyal medya deneyimi yaşayın!

Kurumsal Sosyal Medya Yönetimi

Kurumsal sosyal medya yönetimi günümüzde birçok markanın ihtiyaç duyduğu bir hizmettir. Maalesef ki işletmelerin ilk başlarda sosyal mecralara yeteri kadar önem vermemesi ve kurumsal bir şekilde başlangıç yapamamalarından kaynaklı olarak birçok maddi kayıpla birlikte marka imajını da zedeleyecek işlemler yapılmaktadır.

Bir işletme, kurulduğu andan itibaren ve hatta öncesinde kurumsal kimliği oturtulmuş, sosyal medya hesaplarındaki kurumsal imajın da oluşturulmuş olması gerekmektedir. Sonraki adımda, sosyal medya mecralarında yürütülecek olan reklam kampanyalarının da profesyonel bir şekilde oluşturulması, takip edilmesi ve raporlanması büyük önem taşır.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya yönetiminin yanı sıra, kurumsal kimliğin oluşmasındaki önemli faktörlerden olan web sitesi tasarımı ve SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) hakkında hizmetlerin üzerlerine tıklayarak bilgi edinmenizi tavsiye ederiz.

Sosyal Medya Uzmanlığı

Sosyal medya uzmanlığı son yıllarda revaçta olan mesleklerdendir. Öyle ki büyük markalar/işletmeler kurumsal imajlarını korumak için bu uzmanlara büyük bütçeler ayırmaktadır. Ek olarak bu işletmeler, sosyal medyadaki varlıklarını, hedef kitlelerini ve pazarını korumak/geliştirmek amacıyla da bu dijital pazarlama yöntemine önem vermektedir.

Sosyal Medya Marka Yönetimi

Sosyal medya marka yönetimi konusunda, alanında uzman kişilerden oluşan ekibimizle, sosyal medyadaki varlığınızı daha iyi noktalara taşımak mümkün.

Sosyal medya mecraları üzerinde oluşturmayı hedeflediğiniz marka imajı veya ticari hedefleriniz doğrultusunda profesyonel bir ekip desteği için gelin projenizi birlikte konuşalım. Bize kolayca ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilir ya da aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Ekibimiz size hızlı bir şekilde  geri dönüş yapacaktır. 🙂

Sosyal Medya Hizmeti Talep Formu

Sosyal Medya Yönetimi Talep Formu
Başında sıfır olmadan girin.
× WhatsApp